Oczyszczanie manualne

Manualne oczyszczanie twarzy – czym jest?

Manualne oczyszczanie twarzy jest zabiegiem, który składa się ręcznego usuwania wykwitów skóry w postaci zaskórników otwartych, zamkniętych, krost i prosaków. Oprócz tego wykonywane są również inne czynności, które ułatwią pracę manualnego oczyszczania oraz sprawią, że zostanie ono dokładnie wykonane. Cały zabieg trwa około 2 godzin. Manualne oczyszczanie wykonuje się na skórze twarzy, pleców, dekoltu i ramion.

Wskazania:

  • nadmierne wydzielanie sebum
  • zaskórniki
  • krosty
  • prosaki
  • skóra trądzikowa i zanieczyszczona

Przeciwwskazania:

Czy po zabiegu mogą wystąpić objawy niepożądane?

Zabieg manualnego oczyszczania skóry może wywołać lekkie podrażnienie skóry ze względu na wykonywany na niej ucisk. Z tego też względu skóra może być lekko zaczerwieniona. Jeśli kosmetolog profesjonalnie podejdzie do wykonania zabiegu, pamiętając o bezpieczeństwie klientki i swoim, żadne inne objawy niepożądane nie powinny wystąpić.

Jak często należy powtarzać zabieg?

Oczyszczanie twarzy powinno wykonywać się regularnie co kilka tygodni. Osoby posiadające cerę mieszaną, tłustą i trądzikową zaleca się częstsze wizyty w gabinecie, nawet co 4 tygodnie. Jednak częstotliwość zabiegów manualnego oczyszczania skóry powinna być indywidualnie dostosowana do każdej z nas.

Oczyszczanie Manualne
Oczyszczanie manualne pleców120zł
Oczyszczanie manualne - twarz120zł
Oczyszczanie manualne + peeling kawitacyjny150zł
Oczyszczanie twarzy + mikrodermabrazja150zł
Napisz do nas

Zapraszamy do napisania do nas

Not readable? Change text. captcha txt