Depilacja laserowa

unnamed-4

LASER DIODOWY VERSUS – trwała depilacja

Co to jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy wywoływanej na mieszku włosowym. Światło lasera pochłaniane jest wybiórczo przez struktury mieszka włosowego zawierające melaninę – zamieniane jest na ciepło, które niszczy elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost, powodując trwałą utratę włosa i destrukcję mieszka. Jak wykazały badania, to zjawisko jest najskuteczniejsze dla włosów znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu -anagenie. Pozostałe okresy wzrostowe naszych włosów – faza zaniku -katagen i spoczynku -telogen są „nieme ” na działanie lasera. Stąd potrzeba wykonania minimum trzech zabiegów, powtarzanych w odstępach średnio 4-6 tygodniowych.

Na jakim urządzeniu wykonywane są zabiegi depilacji laserowej?

Zabiegi wykonywane są na laserze diodowym VERSUS, który jest przeznaczony do wyjątkowo skutecznych zabiegów usuwania każdego rodzaju owłosienia. Zastosowano w nim najnowsze osiągnięcia techniki, aby zabiegi były maksymalnie bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne. Niepowtarzalny system ProLens gwarantuje emisję ściśle skupionej wiązki o długości fali 808 nm. Wiązka ta niesie ze sobą ogromną dawkę energii, a wnikając w głąb skóry, pochłaniana jest przez komórki barwnikowe włosa. Dochodzi do wytworzenia bardzo wysokiej temperatury, co prowadzi do denaturacji białka – mieszek włosowy zostaje zniszczony.

Wiązka ProLens maksymalizuje absorpcję energii, bezpośrednio przyczyniając się do podniesienia temperatury w mieszkach włosowych na poziomie nawet 60-65oC. Oto powód, dla którego zabiegi laserem diodowym VERSUS są tak skuteczne. Kolejną innowacją jest zastosowanie w laserze diodowym VERSUS emisji impulsowej wiązki, co ma wiele zalet:

Pozwala użyć znacznie większej mocy w impulsie niż w przypadku emisji ciągłej, czyniąc zabiegi skuteczniejszymi.

Płynnie regulowana jest częstość impulsów oraz przerwa między nimi, dzięki czemu odczucia klientów są dużo łagodniejsze.

Osiągana moc maksymalna decyduje o głębokości penetracji, co ma bezpośrednie przełożenie na efekty zabiegów.

Niezawodny, wydajny i niepowtarzalny system chłodzenia Coll Up. Głowica chłodzona do -4°C, płynna regulacja częstotliwości impulsu od 1 do 10 Hz oraz automatyczny dobór parametrów zdecydowanie obniżają ewentualne odczucia bólowe Klientów do minimum.

Najwyższą skuteczność zabiegów oraz idealne parametry wiązki osiągamy dzięki oryginalnej diodzie DILAS oraz wysokiej mocy. W naszym laserze 600 W równe jest mocy 600 W!

Zdecydowany atut to także duża powierzchnia kryształu – 12×12 mm co sprawia, że zabiegi nawet na dużych powierzchniach są wykonywane szybko, ale precyzyjnie.

Laser diodowy VERSUS zapewnia największą skuteczność spośród wszystkich dostępnych metod.

depilacja-laserowa
Depilacja laserowa
Depilacja laserowa - bikini francuska
100zł
Depilacja laserowa - bikini brazylijskie
150zł
Depilacja laserowa - bikini hollywood
200zł
Depilacja laserowa - wąsik
50zł
Depilacja laserowa - baczki
50zł
Depilacja laserowa - broda
50zł
Depilacja laserowa - twarz
110zł
Depilacja laserowa - dłonie
50zł
Depilacja laserowa - przedramiona
110zł
Depilacja laserowa - pachy
100zł
Depilacja laserowa - ramiona
110zł
Depilacja laserowa - kark
100zł
Depilacja laserowa - plecy
200zł
Depilacja laserowa - plecy + ramiona + kark
300zł
Depilacja laserowa - linia brzucha
50zł
Depilacja laserowa - brzuch
110zł
Depilacja laserowa - tors + brzuch
200zł
Depilacja laserowa - pośladki
100zł
Depilacja laserowa - uda
200zł
Depilacja laserowa - łydki
200zł
Depilacja laserowa - całe nogi
300zł
Napisz do nas

Zapraszamy do napisania do nas

Not readable? Change text. captcha txt