KARBOKSYTERAPIA

zasb-1

Karboksyterapia CARBO ROYAL

Karboksyterapia CARBO ROYAL jest nową, prostą i sprawdzoną techniką, która walczy z określonymi defektami skóry oraz tkanki tłuszczowej, poprzez poprawę lokalnego metabolizmu tkanek. Zabiegi są szybkie i skuteczne. Pacjenci są zadowoleni z uzyskanych rezultatów.

Karboksyterapia jest to metoda nie chirurgiczna, bezbolesna. Polega na podskórnym podaniu dwutlenku węgla (CO2) za pomocą cienkich igieł 30G (0,3 mm średnicy) na obszary wymagające leczenia i odbudowy. Dzięki innowacyjnemu systemowi podgrzewania gazu do 40°C zabiegi są bezbolesne, zmniejszony zostaje dyskomfort pacjenta podczas zabiegu, stąd miano lunchowego zabiegu. CARBO ROYAL to maszyna sprawdzona w największych klinikach w naszym kraju oraz za granicą. System podgrzewania podczas aplikacji istotnie niweluje bolesność, natomiast zastosowany mechanizm oczyszczania podczas iniekcji, zapewnia 100% bezpieczeństwo.
Warto również podkreślić, że na rynku pojawiły się maszynki w formie pistoletu z gazem. Jednak nie są one alternatywą dla CARBO ROYAL ze względu na brak wcześniej wspominanych zabezpieczeń, jak również bardzo drogie w zastosowaniu rozwiązania samych nabojów z gazem

Karboksyterapia działa na dwa uzupełniające
się sposoby:

  • działanie mechaniczne – dwutlenek węgla rozbija komórki i złogi tłuszczowe
  • rozszerza naczynia zwiększając przepływ krwi do leczonego obszaru, tym samym stymulując metabolizm tłuszczu. Dwutlenek węgla pobudza krążenie, co oznacza więcej tlenu i substancji dla skóry. W ten sposób zostaje również pobudzona produkcja kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry.

Karboksyterapia CARBO ROYAL posiada nowoczesny design oraz automatyczny dobór dawkowania gazu ułatwiający operatorowi pracę oraz wykonywanie zabegów. Zapewnia to bezpieczeństwo zabiegowe oraz optymalną podaż gazu dokonkretnego obszaru.

CARBO ROYAL to niekwestionowany lider polecany przez najlepszych w branży.Bezbolesna, niechirurgiczna, skutecznametoda redukcji intensywnego cellulituoraz tkanki tłuszczowej – alternatywa do liposukcji. Najlepsze parametry, doskonała jakość wykonania, spektakularne efekty to powody, dla których karboksyterapia CARBO ROYAL powinna znaleźć się w każdym gabinecie stawiającym na rozwój oraz zadowolenie klientów.

Na mnogość zastosowań leczniczych:

  • najskuteczniejsza kuracja redukująca intensywny cellulit, która łączy mechaniczny oraz chemiczny wpływ na zniszczenie komórek tłuszczowych oraz odprowadzenie metabolitów
  • alternatywa dla liposukcji
  • minimalizowanie rozstępów (60-80%)
  • zwiększenie jędrności oraz elastyczności skóry
  • usuwanie zmarszczek
  • minimalizacja worków i cieni pod oczami
  • redukcja podwójnego podbródka
  • kształtowanie owalu twarzy
carboroyal
Karboksyterapia
Karboksyterapia - oczy
50zł
Karboksyterapia - twarz
150zł
Karboksyterapia - twarz + oczy
200zł
Karboksyterapia - podbródek
50zł
Karboksyterapia - skóra głowy
150zł
Karboksyterapia - dłonie
100zł
Karboksyterapia - ramiona
100zł
Karboksyterapia - brzuch
100zł
Karboksyterapia - uda
100zł
Karboksyterapia - pośladki
100zł
Karboksyterapia - uda + pośladki
150zł
Karboksyterapia - rozstępy
100zł
Karboksyterapia - łydki
100zł
Napisz do nas

Zapraszamy do napisania do nas

Not readable? Change text. captcha txt