Bańka Chińska

W tradycji chińskiej, bańki stosowane są do leczenia wielu poważnych dolegliwości takich jak astma, nadciśnienie, dolegliwości żołądkowe i wiele innych. Od 3000 lat są uważane za najbardziej wartościową formę terapii ducha i ciała.

Pobudzenie w trakcie masażu krążenia krwi i płynów ustrojowych, wspomaga wydalanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii i toksyn, które są główną przyczyną cellulitu. W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów, masaż należy wykonywać w serii 10-12 zabiegów, nie rzadziej niż dwa razy w tygodniu.

Efekty zabiegu:

znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach nawet zlikwidowany, cellulit oraz zredukowany obwód tych części ciała, które były poddane masażowi! Tego typu zabieg stosowany systematycznie na uda, brzuch i pośladki modeluje sylwetkę i ujędrnia skórę.

Masaż bańką chińską pozwala:

  • zredukować cellulit (w każdym stadium zaawansowania),

  • przyspieszyć przemianę materii,

  • poprawić ukrwienie,

  • pozbyć się zbędnych substancji toksycznych,

  • zmniejszyć bóle kręgosłupa,

  • zmniejszyć napięcie mięśniowe.

Przeciwwskazania do masażu bańką chińską:

Masażowi bańką chińską nie powinny poddawać się przede wszystkim kobiety w ciąży, w okresie menstruacji oraz osoby mające żylaki. Inne przeciwwskazania to:

gorączka, choroby nowotworowe i zakaźne, padaczka, zespół odstawienia alkoholu czy narkotyków, stwardnienie rozsiane (SM) w okresie nowego rzutu choroby, przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry, hemofilia, cera naczynkowa

Nazwa usługiCena
Masaż bańką chińską- ramiona
50zł
Masaż bańką chińską- brzuch
50zł
Masaż bańką chińską- brzuch+boczki
65zł
Masaż bańką chińską- uda
60zł
Masaż bańką chińską- pośladki
50zł
Masaż bańką chińską- uda + pośladki
90zł
Napisz do nas

Zapraszamy do napisania do nas

Not readable? Change text. captcha txt